CLAS PETT   ATLETA SEX CAT TEAM GG TEMPO GAP MEIA
  PRIMAVERA  
1 84 RIZZOTTO LEONARDO M PRI TEAM RCR 3 50:56.6 20,4
  DEBUTTANTI  
1 195 FERRARI GILBERTO M DEB ASD SANT’ANGELO 6 1h23:23.7 25
2 66 PONTI ENRICO M DEB CLAMAS TEAM 6 1h29:21.4 +5:57.7 23,3
3 63 LOMBARDI CARLO M DEB SPORT FROG SENNA 5 1h20:09.2 +1 Giro 21,7
  DONNE A  
1 78 GRANATA ASJA F DOA SALVBIKE STORE 5 1h11:09.0 24,4
2 93 ELLI ARIANNA F DOA US CASSINA DE BRACCI 5 1h33:31.7 +22:22.7 18,6
3 68 SARIGU ALESSIA F DOA TEAM OLIVETO 4 1h16:57.0 +1 Giro 18
  DONNE B  
1 94 CEREDA LAURA F DOB KTM PROTECK 5 1h26:10.2 20,1
2 178 PERLETTI CLARA F DOB CICLI BATTISTELLA MTB 4 1h20:20.0 +1 Giro 17,3
  JUNIOR  
1 79 RIZZOTTO CHRISTIAN M JUN F.LLI RIZZOTTO COOP LOMB 6 1h16:32.5 27,2
2 77 GRANATA GABRIELE M JUN ROX & ROAD BIKE 6 1h18:22.7 +1:50.2 26,6
3 100 ORECCHIA DAVIDE M JUN ASD CROCE VERDE PAVESE CYCLING 6 1h21:16.5 +4:44.0 25,6
  SENIOR A  
1 285 BOSSI ANDREA M SE 1 F.LLI RIZZOTTO COOP LOMB 6 1h16:32.7 27,2
2 99 PIAZZA  FRANCESCO M SE 1 VIRIDIS 6 1h18:22.5 +1:49.8 26,6
3 110 SANGIOVANNI CARLO M SE 1 TEAM UNIPACK 6 1h22:54.0 +6:21.3 25,1
4 396 BELVEDERE SIMONE M SE 1 VELO CLUB LODI VECCHIO 6 1h27:18.2 +10:45.5 23,9
5 89 PREMOLI ANDREA M SE 1 ALL 4 CYCLING 6 1h30:18.2 +13:45.5 23,1
6 192 MICCOLI ALBERTO M SE 1 TEAM UNIPACK 5 1h20:00.0 +1 Giro 21,7
  SENIOR B  
1 92 BONETTI MASSIMO M SE 2 TEAM RCR 6 1h16:33.0 27,2
2 91 BECCALI ALESSANDRO M SE 2 F.LLI RIZZOTTO COOP LOMB 6 1h18:21.5 +1:48.5 26,6
3 73 MAVER ROBERTO M SE 2 COLOGNESE BIKE 6 1h20:50.2 +4:17.2 25,8
4 119 BEGHI DANTE M SE 2 F.LLI RIZZOTTO COOP LOMB 6 1h21:45.7 +5:12.7 25,5
  VETERANI A  
1 81 BRUSCHI GIANLUCA M VE 1 F.LLI RIZZOTTO COOP LOMB 6 1h20:50.2 25,8
2 55 SCUDELLARI FABIO M VE 1 F.LLI RIZZOTTO COOP LOMB 6 1h23:19.5 +2:29.3 25
3 184 BRUSCHI  STEFANO M VE 1 F.LLI RIZZOTTO COOP LOMB 6 1h24:18.7 +3:28.5 24,7
4 83 MARANGON  MATTEO M VE 1 F.LLI RIZZOTTO COOP LOMB 6 1h25:20.7 +4:30.5 24,4
5 165 RODERI MARCO M VE 1 ORIO BIKE TEAM 6 1h26:17.7 +5:27.5 24,1
6 88 MUSSI LUCA M VE 1 LISSONE MTB 6 1h28:24.4 +7:34.2 23,6
7 64 MADINI ALEX M VE 1 PASSIONE BICI 6 1h30:10.2 +9:20.0 23,1
8 171 CRESTA MAURO M VE 1 ORIO BIKE TEAM 6 1h30:43.9 +9:53.7 23
9 97 ZANIBONI  DAVIDE M VE 1 ASD AVIS PAVIA G.C. 5 1h19:50.0 +1 Giro 21,7
  VETERANI B  
1 23 CICERANO GIANDOMENICO M VE 2 TEAM RCR 6 1h17:48.5 26,8
2 85 RIZZOTTO  CLAUDIO M VE 2 TEAM RCR 6 1h17:51.0 +2.5 26,8
3 117 COLPANI  GIUSEPPE M VE 2 F.LLI RIZZOTTO COOP LOMB 6 1h21:14.7 +3:26.2 25,7
4 76 GARAMPAZZI MAURO M VE 2 MANTOVANI 6 1h21:16.0 +3:27.5 25,6
5 65 LORENZO CRISTIAN M VE 2 BICIBIKE 6 1h21:46.2 +3:57.7 25,5
6 31 SORDI FABRIZIO M VE 2 F.LLI RIZZOTTO COOP LOMB 6 1h22:51.0 +5:02.5 25,2
7 90 CAMINITI  ALESSANDRO M VE 2 GEMINI TEAM 6 1h24:32.2 +6:43.7 24,6
8 249 BEGHELLO GIANLUCA M VE 2 BCS 6 1h24:58.2 +7:09.7 24,5
9 208 CRISTALLI  NICOLA M VE 2 VO2 TEAM 6 1h29:26.7 +11:38.2 23,3
10 170 TEDESCHI  MARCO M VE 2 ORIO BIKE TEAM 3 51:50.3 +3 Giri 20,1
  GENTLEMAN A  
1 123 VINCENTI FABRIZIO M GE 1 F.LLI RIZZOTTO COOP LOMB 6 1h19:30.0 26,2
2 50 GENNARI MARCO M GE 1 TEAM PERINI BIKE 6 1h20:21.2 +51.2 25,9
3 67 SARIGU CLAUDIO M GE 1 TEAM OLIVETO 6 1h20:28.7 +58.7 25,9
4 193 GALLININI DINO M GE 1 TEAM LNC JO.WE 6 1h20:35.2 +1:05.2 25,9
5 24 ROSSI MASSIMO M GE 1 ASD LA FENICE 6 1h23:59.2 +4:29.2 24,8
6 70 BRAMBILLA MAURIZIO M GE 1 PAVAN FREE BIKE 6 1h24:30.7 +5:00.7 24,7
7 98 MORANDI RICCARDO M GE 1 KTM PROTECK 6 1h30:16.9 +10:46.9 23,1
8 45 CORSINI PAOLO M GE 1 GS CIGNONE 5 1h06:19.5 +1 Giro 26,2
  GENTLEMAN B  
1 189 BERTONI DAVIDE M GE 2 ASD LA CA' DI RAN 6 1h19:29.7 26,2
2 57 IANOCELLI SERGIO M GE 2 SENZA FRENI 6 1h21:39.9 +2:10.2 25,5
3 86 CIOCCA ROBERTO M GE 2 AUTOFFICNA ITALO 6 1h21:54.9 +2:25.2 25,4
4 215 MERICO ALVARO M GE 2 PASSIONE BICI 6 1h22:49.4 +3:19.7 25,2
5 230 MANZONI ROBERTO M GE 2 VAM RACE 6 1h22:50.4 +3:20.7 25,2
6 87 FLORIAN MAURIZIO M GE 2 AUTOFFICNA ITALO 6 1h24:45.4 +5:15.7 24,6
7 108 BOSSI SERGIO M GE 2 PASSIONE BICI 6 1h25:28.7 +5:59.0 24,4
8 201 MILANI STEFANO M GE 2 NON SOLO BICI 6 1h27:14.7 +7:45.0 23,9
9 279 GEROSA ENDRIO M GE 2 TEAM RCR 5 1h07:29.3 +1 Giro 25,7
10 95 CELESTE MASSIMO M GE 2 VELO CLUB PAVIA 5 1h20:26.2 +1 Giro 21,6
11 75 RIGOTTI GIUSEPPE M GE 2 FONTAZIONE ATM 5 1h23:09.2 +1 Giro 20,9
SGENTLEMAN A
1 20 ZANABONI VALTER M SG A TEAM UNIPACK 5 1h10:04.2 24,8
2 252 BELCASTRO CARMELO M SG A ASD CROCE VERDE PAVESE CYCLING 5 1h11:18.8 +1:14.6 24,3
3 747 CARRARA PAOLO M SG A COLOGNESE BIKE 5 1h11:37.0 +1:32.8 24,2
4 756 GIPPONI  MARCO M SG A BIKE & RUN 5 1h13:33.7 +3:29.5 23,6
5 53 BOZZATO  GIOVANNI M SG A ASD AVIS PAVIA G.C. 5 1h19:32.7 +9:28.5 21,8
6 227 MAPELLI CARLO M SG A KTM PROTEK 5 1h20:43.2 +10:39.0 21,5
7 214 SORDI GIACOMO M SG A PEDALE CASALESE 5 1h21:02.2 +10:58.0 21,4
SGENTLEMAN B
1 118 BALDUCCI COSIMO M SG B F.LLI RIZZOTTO COOP LOMB 5 1h10:57.5 24,5
2 104 ZAPPA ROBERTO M SG B BIKE TEAM BRUCIATI 5 1h12:30.8 +1:33.3 23,9
3 96 SCORBATTI PIERLUIGI M SG B VELO CLUB PAVIA 5 1h13:34.2 +2:36.7 23,6
4 112 BAINI GIACOMINO M SG B CICLI PIOLLINI CODOGNO 5 1h18:38.0 +7:40.5 22,1
5 216 RIZZOTTO  IVAN M SG B TEAM RCR 5 1h19:23.5 +8:26.0 21,9
6 221 RAMELLINI ROSARIO M SG B F.LLI RIZZOTTO COOP LOMB 4 1h16:58.5 +1 Giro 18
7 892 NEGRI GAETANO M SG B F.LLI RIZZOTTO COOP LOMB 3 1h04:25.8 +2 Giri 16,2