ASS PETT   TEAM CATE PCAT ATLETA 1 ATLETA 2 ATLETA 3 ATLETA 4 GIRI TEMPO GAP
1 412 SUPER HEROS 4M [1] Castelli Gianni Lo Monaco Antonino Di Toro Dario Amorosi Domenico 19 6h05:32.900
2 403 I MOSCHETTIERI 4M [2] Greco Rosario Rosa Renato Patrissi Maurizio Bresciani Mirko 19 6h16:46.100 +11:13.200
3 429 CIAPARAT ETM [1] Rolle Gabriele Ficco Francesco Novara Nicolo' Centola Alessandro 18 6h21:46.800 +1 Giro
4 421 SCOTT SUMIN 2 4M [3] Bertolo Luca Caramento Mirko Chiara Federico Sumin Dario 18 6h27:32.800 +1 Giro
5 207 BALZAROTTI 2X [1] Balzarotti Ilaria Lorenzo Bedegoni 17 6h08:18.800 +2 Giri
6 415 TEAM SPARTANI 4M [4] Martini Andrea Del Santo Andrea Benatti Francesco D'amico Pasquale 17 6h11:31.300 +2 Giri
7 428 TEAM MANGONE BIKE ETM [2] Mangone Ernesto Barra Norberto Barra Stefano 17 6h11:50.800 +2 Giri
8 418 WLF 4M [5] Ricchetti Francesco Cuvertino Daniele Degregorio Gianni Veronese Simone 17 6h20:29.600 +2 Giri
9 405 I4MONCUNICI 4M [6] Marino Michele Mercante Andrea Tugnolo Luca Tron Wellington 17 6h24:44.600 +2 Giri
10 402 I FULATUN 4M [7] Bongiovanni Daniele Scabrosi Andrea Greppi Dario Coda Daniele 16 6h07:40.600 +3 Giri
11 206 TEAM 70 2M [1] Bertello Massimiliano Dorno Antonio 16 6h08:52.400 +3 Giri
12 410 PRONTI PER CASO 4M [8] Ciampolillo Ivan Roda Walter Traversa Stefano Gabba Andrea 16 6h09:06.100 +3 Giri
13 211 CIAPA QUAIE 2M [2] Tosi Alex Dalpozzi Mirko 16 6h13:32.100 +3 Giri
14 203 DAIBENE 2M [3] Sartori Marco Moro Cristiano 16 6h13:51.100 +3 Giri
15 25 FRAIRIA FABRIZIO SOMO [1] Frairia Fabrizio 16 6h15:59.600 +3 Giri
16 408 NINJA FOREVER 4M [9] Izzo Francesco Sinicropi Domenico Diana Yuri Cutuli Sergio 16 6h21:44.800 +3 Giri
17 205 I 2 BALORDI 2M [4] Bordino Flavio Paletto Piergiorgio 16 6h23:50.300 +3 Giri
18 411 SCOTT SUMIN 1 4M [10] Caramento Stefano Lantermino Gianluca Lantermino Luciano Critelli Luigi 16 6h31:13.300 +3 Giri
19 201 ANGRY WHITE 2M [5] Moncalvo Massimo Rossini Luca 15 6h01:38.600 +4 Giri
20 414 TEAM CICLOTECA 4M [11] Pierbattisti Luca Bertino Claudio Rosa Franco Tessarin Cristian 15 6h03:12.100 +4 Giri
21 407 MTBUTTY 4M [12] Musso Marco Cinzano Gian Franco Rodella Ginetto Crespan Giuliano 15 6h06:39.100 +4 Giri
22 24 XMAN SOMO [2] Vellano Andrea 15 6h12:45.300 +4 Giri
23 413 SAPA MITUNA  4M [13] Gallo Paolo Zacchetti Massimo Turina Davide Parpinel Adamastor 15 6h16:51.800 +4 Giri
24 204 FKT 2M [6] Marangon Eric Besozzi Stefano 15 6h17:19.100 +4 Giri
25 8 PASQUALOTTO PAOLO SOMO [3] Pasqualotto Paolo 15 6h25:45.600 +4 Giri
26 409 NVR2LOW TEAM 4M [14] Giors Andrea Ponzio Abramo Di Leo Salvatore 14 5h52:31.900 +5 Giri
27 401 FRASCA TEAM 4M [15] Frasca Francesco Pacchiardo Danilo Montebello Gianfranco Lisoni Massimo 14 6h09:05.600 +5 Giri
28 208 GRANBIKE MIX 2X [2] Sellone Alessandro Nardi Elisa 14 6h09:50.600 +5 Giri
29 21 RIVELLA SOMO [4] Rivella Gian Marco 14 6h21:32.100 +5 Giri
30 200 ANGRY GREEN 2M [7] Paggio Vittorio Bianchi Cristian 13 5h23:23.000 +6 Giri
31 417 TESTE VUOTE OSSA ROTTE 4M [16] Vajra Andrea Mussa Giovanni Maria Ciccarelli Fabio 13 5h32:05.900 +6 Giri
32 420 BIG LIKE 4M [17] Reale Andrea Maraglino Marcello Rendini Natale Cogo Samuele 13 5h40:50.900 +6 Giri
33 406 MARCO 4M [18] Valenti Francesco Colombo Massimiliano Crocco Sem Rizzo Andrea 13 6h10:01.800 +6 Giri
34 212 CRAZY YELLOX 2X [3] Rocco Francesco Falco Cristina 13 6h21:36.100 +6 Giri
35 400 IN RITARDO 4X [1] Tummolo Messina Bosco Martucci 13 6h22:16.800 +6 Giri
36 15 LA FENICE MTB SOMO [5] Biscaro Massimo 13 6h24:02.500 +6 Giri
37 404 I RUBATA' 4M [19] Giangregorio Antonio Raimondo Marco Raimondo Fabio Azzalin Ronny 13 6h31:15.800 +6 Giri
38 419 ACE TEAM 4X [2] Callegari Eric Baldissera Franco Brizzi Eleonora Bava Luca 12 6h07:22.100 +7 Giri
39 416 TEAM STROPPA 4M [20] Melloni Franco Albanese Vincenzo Ferrise Mattia Cicerone Massimo 12 6h09:24.100 +7 Giri
40 12 CINGHI-ALE SOMO [6] Piga Alessandro 12 6h31:14.000 +7 Giri
41 13 CINGHIALE RIKI SOMU [1] Andreani Riccardo 12 6h31:14.500 +7 Giri
42 202 BICIBIRRA 2M [8] Bruera Fabrizio Moreno Stefano 11 5h35:21.900 +8 Giri
43 2 PULCINO RAMPANTE SOF [1] Fabris Linda 11 5h50:06.900 +8 Giri
44 28 BOAGLIO CRISTOPHER SOMU [2] Boaglio Cristopher 11 6h20:16.300 +8 Giri
45 27 CREPALDI ERMANNO SOMO [7] Crepaldi Ermanno 10 6h06:04.800 +9 Giri
46 3 ANSINI ENRICO SOMO [8] Ansini Enrico 9 4h51:41.100 +10 Giri
47 14 CINGHIALE 77 SOMO [9] Mazzarelli  Daniele 8 5h34:50.700 +11 Giri
48 22 SILVIETTO SOMU [3] Anselmetto Silvio 8 6h04:44.400 +11 Giri
49 9 ANGRY BLACK SOMO [10] Cosentino Stefano 7 3h38:03.300 +12 Giri
50 6 FASSINOTTI DANILO SOMO [11] Fassinotti Danilo 7 4h46:52.300 +12 Giri
51 26 PASQUALIN ROBERTO SOMO [12] Pasqualin Roberto 7 5h08:12.000 +12 Giri
52 20 POZZATI SOMO [13] Pozzati Maurizio 7 5h33:08.900 +12 Giri
53 11 BRIKE BIKE CORRA SOMO [14] Primo Corrado 6 3h18:26.100 +13 Giri
54 18 META SOMO [15] Metastasio Stefano 6 4h00:59.000 +13 Giri
55 4 COLANGELO FABIO SOMO [16] Colangelo Fabio Leo 6 4h59:00.600 +13 Giri
56 7 GRASSI DAVIDE SOMO [17] Grassi Davide 5 5h00:20.600 +14 Giri
57 17 M&M SOMO [18] Martinengo Maurizio 5 5h05:07.500 +14 Giri
58 19 OTTO SOMU [4] Giribuola Moreno 4 2h51:17.200 +15 Giri
59 5 ROMA DAVIDE SOMO [19] Roma Davide 3 3h39:21.600 +16 Giri
60 430 GIRLSPOWER FALABRAK ETF [1] Senapeschi Garita Flavia Elga Lisa Federica 3 3h54:40.500 +16 Giri