ASS PETT ATLETA DATA SEX CAT PCAT TEAM TEMPO GAP
1 112 BERT PAOLO 1978 M M2 [1] PODISTICA VALLE INFERNOTTO 56:11.38
2 1 VACCHIERI LUCA 1981 M M2 [2] GS DES AMIS 56:58.01 +46.63
3 104 NEGRO ANDREA 1987 M M1 [1] GS DES AMIS 57:12.54 +1:01.16
4 49 GHIANO GIANLUCA 2000 M M1 [2] BAUDENASCA 58:17.28 +2:05.90
5 46 BECCHIO LORENZO 1993 M M1 [3] ATLETICA PINEROLO 58:54.87 +2:43.49
6 45 NOTA PAOLO 1982 M M2 [3] POMARETTO 80 59:39.99 +3:28.61
7 22 BIFFI ANDREA 1993 M M1 [4] DURBANO GAS ENERGY 1h01:36.38 +5:25.00
8 85 GARNIER CLAUDIO 1973 M M3 [1] SERIM 1h02:26.57 +6:15.19
9 44 VERONESE LUCIANO 1967 M M3 [2] GIO 22 RIVERA 1h03:04.83 +6:53.45
10 33 LASINA MASSIMO 1966 M M3 [3] ATLETICA VAL PELLICE 1h04:04.34 +7:52.96
11 8 GARNIER MASSIMO 1974 M M3 [4] GSM SANTA MARGHERITA 1h05:13.81 +9:02.43
12 59 FERRO GUIDO 1964 M M4 [1] GS DES AMIS 1h05:41.56 +9:30.18
13 78 GALLON DANIELE 1981 M M2 [4] ATLETICA CANAVESANA 1h05:53.62 +9:42.24
14 92 BONNET MAURO 1967 M M3 [5] GASM 1h05:56.19 +9:44.81
15 89 BRUNO FRANCO PAOLO 1968 M M3 [6] BAUDENASCA 1h06:26.77 +10:15.39
16 83 SUARDI GIORDANO 1981 M M2 [5] LIBERO 1h07:49.25 +11:37.87
17 111 MALAN ALBERTO 1995 M M1 [5] SPORT CLUB ANGROGNA 1h07:55.50 +11:44.12
18 84 BIOSIO PIERGIORGIO 1968 M M3 [7] SPORT CLUB ANGROGNA 1h08:16.45 +12:05.07
19 114 MATTIO PAOLO 1987 M M1 [6] VALLE VARAITA 1h08:50.46 +12:39.08
20 106 NEGRO IVAN 1982 M M2 [6] GS DES AMIS 1h08:52.66 +12:41.28
21 41 ZANELLO PAOLO 1985 M M1 [7] VIGONE CHE CORRE 1h09:21.74 +13:10.36
22 13 FLORINDI FRANCESCO 1984 M M2 [7] GS DES AMIS 1h09:23.06 +13:11.68
23 52 FIORI DANIELE 1977 M M2 [8] LIBERO 1h09:28.98 +13:17.60
24 62 ALLASIA DENIS 1984 M M2 [9] POLISP.BOBBIESE 1h10:21.38 +14:10.00
25 96 AGL╠ UGO 1963 M M4 [2] ATLETICA VAL PELLICE 1h11:05.87 +14:54.49
26 55 PICCARDINO DAVIDE 1986 M M1 [8] LIBERO 1h11:12.80 +15:01.42
27 73 LONG SIMONE 1982 M M2 [10] BAUDENASCA 1h11:12.80 +15:01.42
28 79 RE ANDREA 1985 M M1 [9] PODISTICA VALLE INFERNOTTO 1h11:12.80 +15:01.42
29 103 LEONE DADVIDE 1973 M M3 [8] SPORT CLUB ANGROGNA 1h11:25.04 +15:13.66
30 47 ROSA MAURIZIO 1982 M M2 [11] GS DES AMIS 1h11:33.32 +15:21.94
31 61 CHIRI ALEX 1990 M M1 [10] LIBERO 1h11:46.32 +15:34.94
32 30 GRIOTTO ENRICO 1972 M M3 [9] LIBERO 1h12:01.59 +15:50.21
33 23 OSELLA BON GIANMAURO 1962 M M4 [3] FORNO SERGIO BENETTI 1h12:40.70 +16:29.32
34 4 VACCHIERI GRAZIANO 1957 M M4 [4] GS DES AMIS 1h12:44.27 +16:32.89
35 14 BARRA FLAVIO 1983 M M2 [12] BAUDENASCA 1h12:52.87 +16:41.49
36 75 ZANCANARO PATRIZIO 1969 M M3 [10] GASM 1h12:57.80 +16:46.42
37 86 BERGERETTI DANIELE 1986 M M1 [11] GS DES AMIS 1h13:01.62 +16:50.24
38 100 PONS CLAUDIO 1961 M M4 [5] POMARETTO 80 1h13:28.89 +17:17.51
39 115 BARROVERO DAVIDE 1986 M M1 [12] PODISTICA VALLE INFERNOTTO 1h14:08.45 +17:57.07
40 48 GHIANO DARIO 1973 M M3 [11] BAUDENASCA 1h14:17.84 +18:06.46
41 63 GAMBA FABIZIO 1988 M M1 [13] LIBERO 1h14:52.91 +18:41.53
42 50 MIEGGE ROBERTO 1974 M M3 [12] SPORT CLUB ANGROGNA 1h15:02.30 +18:50.92
43 117 MARTOGLIO PAOLA 1982 F F2 [1] LIBERO 1h15:27.31 +19:15.93
44 99 BERTA MARCO 1977 M M2 [13] LIBERO 1h15:37.43 +19:26.05
45 119 BERTORELLO LUIGI 1980 M M2 [14] PODISTICA VALLE INFERNOTTO 1h15:46.59 +19:35.21
46 28 CANEPA FRANCESCO 1976 M M2 [15] LIBERO 1h16:00.27 +19:48.89
47 81 ANDREOLOTTI MARIO 1952 M M5 [1] ATLETICA SUSA 1h16:35.14 +20:23.76
48 65 FERRARO PAOLO 1980 M M2 [16] LIBERO 1h16:46.78 +20:35.40
49 10 DAGHERO IVO 1974 M M3 [13] GS DES AMIS 1h16:48.21 +20:36.83
50 66 FANARA MARCELLO 1985 M M1 [14] LIBERO 1h16:55.18 +20:43.80
51 25 USSEGLIO ROMINA 1985 F F1 [1] GS DES AMIS 1h16:56.09 +20:44.71
52 51 RUFFINO ELIO 1951 M M5 [2] LIBERO 1h17:18.83 +21:07.45
53 82 FISANOTTI ADOLFO 1962 M M4 [6] ATLETICA SUSA 1h17:19.85 +21:08.47
54 42 MUSAN LORIS 1972 M M3 [14] POMARETTO 80 1h17:41.06 +21:29.68
55 105 PRIN ALICE 1987 F F1 [2] ATLETICA SUSA 1h18:03.00 +21:51.62
56 32 PONS ALESSANDRO 1977 M M2 [17] POMARETTO 80 1h18:03.96 +21:52.58
57 20 BORDESE ROBERTO 1963 M M4 [7] CRAL REALE MUTUA 1h18:28.99 +22:17.61
58 70 BARRA DARIO 1980 M M2 [18] VALSUSA RUNNING TEAM 1h18:43.03 +22:31.65
59 26 GONTERO GIORGIO 1964 M M4 [8] ATLETICA VAL PELLICE 1h19:16.97 +23:05.59
60 7 PEZZOLI PAOLA 1983 F F2 [2] ELLE ERRE 1h19:22.54 +23:11.16
61 2 COLLINO ELIO 1980 M M2 [19] PODISTICA VALLE INFERNOTTO 1h19:32.29 +23:20.91
62 31 SAPP╚ DIEGO 1977 M M2 [20] POMARETTO 80 1h20:14.60 +24:03.22
63 93 BONNET STEFANO 1997 M M1 [15] LIBERO 1h21:41.43 +25:30.05
64 24 BLANC ETTORE 1968 M M3 [15] LIBERO 1h21:51.32 +25:39.94
65 37 PLAVAN MARINA 1961 F F3 [1] ATLETICA VAL PELLICE 1h21:54.38 +25:43.00
66 18 BERGAMOTTO CARLO 1982 M M2 [21] LIBERO 1h21:58.48 +25:47.10
67 5 USSEGLIO CRISTINA 1987 F F1 [3] GS DES AMIS 1h22:11.37 +25:59.99
68 77 CHIARNE GIORGIO 1969 M M3 [16] CAFASSE 1h22:13.03 +26:01.65
69 107 BESSON MARCO 1975 M M2 [22] SPORT CLUB ANGROGNA 1h22:38.96 +26:27.58
70 43 CLAVICCHI ALESSANDRO 1973 M M3 [17] GS DES AMIS 1h23:12.41 +27:01.03
71 39 SAPP╚ ROBERTO 1971 M M3 [18] POMARETTO 80 1h23:18.77 +27:07.39
72 102 FIORE DIMITRI 1979 M M2 [23] PODISTICA BUSSOLENO 1h23:20.80 +27:09.42
73 74 DANIELE ROBIN 1963 M M4 [9] GASM 1h23:22.25 +27:10.87
74 121 GIAI MINIET MARCO 1991 M M1 [16] GS DES AMIS 1h24:26.98 +28:15.60
75 72 LONG ETTORE 1951 M M5 [3] BAUDENASCA 1h24:29.41 +28:18.03
76 29 DI NOIA LUNA 1978 F F2 [3] LIBERO 1h24:57.79 +28:46.41
77 80 PALLAVICINI DENISE 1982 F F2 [4] PODISTICA TORINO 1h25:06.77 +28:55.39
78 56 BORGHI ANNA 1988 F F1 [4] LIBERO 1h25:12.36 +29:00.98
79 108 FLIS OMAR 1975 M M2 [24] LIBERO 1h25:48.80 +29:37.42
80 19 BARRA GABRIELE 1954 M M5 [4] BAUDENASCA 1h26:08.66 +29:57.28
81 57 PEYROT NADIA 1972 F F2 [5] LIBERO 1h26:09.87 +29:58.49
82 38 GOSETTI CLAUDIO 1959 M M4 [10] LIBERO 1h26:27.00 +30:15.62
83 40 SERVENTI MANUELA 1978 F F2 [6] ATLETICA VAL PELLICE 1h26:45.89 +30:34.51
84 101 ROBERTO IVANA 1981 F F2 [7] POMARETTO 80 1h28:49.65 +32:38.27
85 118 BLANDIZZI ELISA 1992 F F1 [5] PODISTICA VALLE INFERNOTTO 1h28:51.97 +32:40.59
86 113 PICCA VALENTINA 1988 F F1 [6] LIBERO 1h29:11.21 +32:59.83
87 11 BURASCHI FABRIZIO 1974 M M3 [19] GS DES AMIS 1h30:12.03 +34:00.65
88 36 GORRA MASSIMO 1974 M M3 [20] LIBERO 1h30:40.30 +34:28.92
89 116 BARRA SILVIA 1991 F F1 [7] LIBERO 1h30:48.80 +34:37.42
90 27 CANEPA CLAUDINE 1978 F F2 [8] LIBERO 1h32:20.13 +36:08.75
91 64 DORIA LUCA 1982 M M2 [25] VIGONE CHE CORRE 1h32:21.22 +36:09.84
92 9 MALANO ROBERTO 1957 M M4 [11] LIBERO 1h32:27.35 +36:15.97
93 91 USSIANA SABINA 1976 F F2 [9] LIBERO 1h35:22.51 +39:11.13
94 90 CRAVERO FLAVIO 1974 M M3 [21] LIBERO 1h35:22.96 +39:11.58
95 76 COSTABEL IVANA 1956 F F3 [2] BAUDENASCA 1h37:03.78 +40:52.40
96 53 CIAVARELLA ELENA 1976 F F2 [10] GS DES AMIS 1h37:25.11 +41:13.73
97 68 MOSCONI PAOLA 1974 F F2 [11] BAUDENASCA 1h37:53.76 +41:42.38
98 16 GALLIAN STEFANO 1969 M M3 [22] ATLETICA VAL PELLICE 1h38:34.34 +42:22.96
99 58 FERRERO CAROLA 1977 F F2 [12] LIBERO 1h38:47.58 +42:36.20
100 71 LONG MARIA 1948 F F4 [1] BAUDENASCA 1h38:48.29 +42:36.91
101 69 CARBONI FAUSTO 1964 M M4 [12] LIBERO 1h39:01.01 +42:49.63
102 110 MUGHETTO LUCA 1975 M M2 [26] GLI ORCHI TRAILER 1h40:14.12 +44:02.74
103 67 FERRARO ANDREA 1973 M M3 [23] BAUDENASCA 1h40:30.53 +44:19.15
104 35 VENTURINO SILVIA 1975 M M2 [27] LIBERO 1h40:42.80 +44:31.42
105 97 GIBIN FABIO 1975 M M2 [28] LIBERO 1h40:48.19 +44:36.81
106 98 GARRONE ROBERTO 1974 M M3 [24] LIBERO 1h40:49.56 +44:38.18
107 34 CENNERAZZO MAURO 1980 M M2 [29] LIBERO 1h40:53.04 +44:41.66
108 88 SIVIERO MAURO 1971 M M3 [25] GLI ORCHI TRAILER 1h43:09.10 +46:57.72
109 21 TOMMASI RENATO 1945 M M5 [5] BAUDENASCA 1h44:29.93 +48:18.55
110 54 GUASSORA MARCO 1970 M M3 [26] GS DES AMIS 1h47:29.11 +51:17.73
111 95 FONTANA INES 1966 F F3 [3] ATLETICA VAL PELLICE 1h47:59.90 +51:48.52
112 109 PIREDDA IGNAZIO 1971 M M3 [27] GS DES AMIS 1h51:13.01 +55:01.63
113 87 MALANOT ANNA 1966 F F3 [4] ADMO PPR RUNNING 2h00:26.25 +1h04:14.87
114 15 BELTRAMINO MARIA GRAZIA 1962 F F3 [5] BAUDENASCA 2h27:46.98 +1h31:35.60